15.10. 2017 FC Mělník : FK Pšovka Mělník     6 : 5

15.10.2017

góly: 3x Maty Buzalka, Niky Oršulík, Ríša Najman

sestava: B. Felix Frýdl, H: Katka Najmanová, Vojtěch Skřipský, Pavel Sirůček, Niky Oršulík, Kuba Vašek, Matěj Piroh, Matěj Slavík, Petr Sirůček, Maty Buzalka, Ríša Najman, Ondra Vlastník, Lukáš Pavlík

V dnešním zápase jsme se utkali se sousedy z FC Mělník, kteří stejně jako my, v letošní sezóně dosud neprohráli. Zápas byl velmi vyrovnaný a dramatický až do poslední minuty. Soupeř se sice ujal vedení 2 : 0, ale poměrně brzy jsem vyrovnali na 2 : 2. Bohužel do poločasu jsme dostali další góly a prohrávali jsme 4 : 2. Ve druhém poločase jsme se zlepšili a třemi góly v řadě jsme otočili zápas. Soupeři se podařilo vyrovnat a vypadalo to, že zápas skončí zaslouženou remízou. Bohužel, doslova v poslední vteřině, se míč po vhozeném autu odrazil nešťastně do naší brány a z vítězství se radovali domácí.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky