30.9. 2017 FK Neratovice-Byškovice : FK Pšovka Mělník     3   :  12

30.09.2017
Góly:  2x Pavel Sirůček, Katka Najmanová, Niky Oršulík, Ríša Najman, Matěj Slavík, Ondra Vlastník, Jakub Vašek, Tadeáš Walter, Matěj Piroh, Maty Buzalka

Sestava: B: Felix Frýdl, H: Maty Buzalka, Ríša Najman, Lukáš Pavlík, Ondra Vlastník, Jakub Vašek, Tadeáš Walter, Petr Sirůček, Matěj Slavík, Katka Najmanová, Matěj Piroh, Pavel Sirůček, Niky Oršulík

Na začátku nás soupeř přehrál a vedl 2:0. Měl ještě další možnosti ke vstřelení gólu, ale velmi dobře si v brance vedl Felix a velké šance pochytal. Do poločasu se nám po gólech Katky, Nikyho a Ríši podařilo vyrovnat, takže poločas skončil 3:3. Ve druhém poločase jsme se velmi zlepšili a soupeře jsme jasně přehráli. Dařili se nám přihrávky a předváděli jsme i pěkné fotbalové akce. Většina hráčů si svůj výkon osladila i vstřeleným gólem.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky