7.10. 2017 FK Pšovka Mělník : TJ Sokol Libiš   15 : 3

08.10.2017

góly: 4x Ríša Najman, 3x Maty Buzalka, 3x Pavel Sirůček, 2x Kuba Vašek, Ondra Vlastník, Niky Oršulík, Matěj Slavík

sestava: B: Felix Frýdl, H: Maty Buzalka, Ríša Najman, Lukáš Pavlík, Ondra Vlastník, Kuba Vašek, Tadeáš Walter, Matěj Slavík, Petr Sirůček, Katka Najmanová, Vojtěch Skřipský, Niky Oršulík, Pavel Sirůček

Na domácím hřišti jsme přivítali soupeře, se kterým jsme v minulosti sehráli vyrovnané zápasy. Tentokrát jsme soupeře od začátku přehrávali a po gólech Ríši a Matyho jsme už po dvou minutách vedli 2:0. Góly přibývaly a v poločase byl stav 8 : 1. Ve druhé půlce nám počasí moc nepřálo. Přišel déšť, ale to nám nevadilo a stále jsme předváděli bojovný fotbal. Přidali jsme další góly a vyhráli jsme tentokrát jasně 15:3. Po pěti kolech jsme v naší skupině bez porážky, stejně jako FC Mělník, se kterým se utkáme příští týden.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky