FC Mělník : FK Pšovka Mělník  1 : 2

20.10.2019

V derby se sousedy z FC Mělník jsme se po dvou minutách dostali do vedení, když Tadeáš Walter vybojoval míč, našel přesnou nahrávkou před brankou Nikyho Oršulíka a Niky střelou k tyči otevřel skóre. Soupeř ale velmi brzy vyrovnal a od té doby měli navrch oba brankáři a obrany. Fotbal byl z obou stran bojovný, ale nedařila se kombinace a tak se útočníci dostávali do větších šancí jen zřídka. Tři minuty před koncem zápasu měl soupeř štěstí, když se Matymu Buzalkovi podařilo překonat brankáře, ale obránce stačil míč, směřující do brány, vykopnout. O pár vteřin později se ale Maty již prosadil, když se natlačil mezi dva obránce a prostřelil brankáře. V poslední minutě  se soupeř tlačil za vyrovnáním a dostal se ke dvěma nebezpečným střelám. Felix Frýdl v bráně ale obě vyrazil a uhájil naše vítězství.

Sestava: Felix Frýdl, Katka Najmanová, Niky Oršulík, Ondra Vlastník, Lukáš Pavlík, Jakub Vašek, Kuba Dau, Matyáš Buzalka, Tadeáš Walter

Góly: 1:0 Niky Oršulík po nahrávce od Tadeáše Waltera; 1:1 FC Mělník; 2:1 Maty Buzalka využil zaváhání soupeřových obránců

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky