FK Kralupy 1901 : FK Pšovka Mělník 5 : 11

06.05.2018

K poslednímu zápasu první části jarní sezóny (od dalšího kola se hrají odvety) jsme vyjeli do Kralup. Podařil se nám vstup do zápasu a rychle jsme vstřelili gól.  Celý první poločas jsme soupeře přehrávali a vyhráli jej 7 : 1. Ve druhém poločase se soupeř zlepšil a my jsme začali hodně chybovat v obraně. Soupeř naše chyby trestal góly a tak druhý poločas skončil 4 : 4. V zápase se střelecky dařilo Matymu Buzalkovi, který vstřelil 5 gólů.

Sestava: Felix Frýdl, Matěj Slavík, Jakub Vašek, Tadeáš Walter, Pavel Sirůček, Petr Sirůček, Lukáš Pavlík, Maty Buzalka, Ríša Najman, Katka Najmanová, Jakub Dau, Niky Oršulík, Ondra Vlastník

Góly: 5x Maty Buzalka, 2x Matěj Slavík, Pavel Sirůček, Ondra Vlastník, Felix Frýdl, Ríša Najman

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky