FK Pšovka Mělník : FK Čechie Kralupy 12 : 2

25.04.2018

Do odloženého zápasu proti Čechii Kralupy jsme vstoupili s velkým elánem. Hned z prvního útoku vstřelil Matěj Slavík gól a po rozehrání přidal hned druhý. Po minutě hry jsme vedli  2 : 0 a i dále jsme hráli s velkou chutí. Za stavu 4 : 0 měl soupeř velkou šanci, když kopal penaltu, ale Felix prudkou střelu chytil. Dařilo se nám i ve druhém poločase a přidali jsme i další góly. V zápase jsme předvedli několik hezkých akcí a protože se kombinace a nahrávky dařily i soupeři, viděli diváci pěkný fotbal.

Sestava: Felix Frýdl, Tadeáš Walter, Pavel Sirůček, Matěj Slavík, Jakub Vašek, Vojtěch Skřipský, Ondra Vlastník, Niky Oršulík, Ríša Najman, Matěj Piroh, Lukáš Pavlík, Katka Najmanová, Maty Buzalka

Góly:  4x Pavel Sirůček, 2x Maty Buzalka, 2x Matěj Slavík, 2x Ríša Najman, Niky Oršulík, Katka Najmanová

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky