FK Pšovka Mělník : TJ Sokol Libiš  5  :  4

29.04.2018

Ve čtvrtém kole jsme narazili na dosud neporažený tým Libiše. V zápase se nám podařilo vstřelit první branku, ale soupeř brzy vyrovnal. Opět se nám podařilo jít do vedení, nicméně do poločasu byl stav 2 : 2. Na začátku druhého poločasu se hráči Libiše ujali vedení a podařilo se jim zvýšit až na 4 : 2. Ve druhé části poločasu jsme soupeře opět přehrávali a měli mnoho šancí, které ale výborný brankář soupeře pochytal. Nakonec se nám přeci jen podařilo snížit a následně i vyrovnat na 4 : 4. Doslova pár vteřin před koncem jsme na polovině soupeře vybojovali míč a Ondra Vlastník střelou z dálky trefil zasloužené vítězství. Všichni, kdo se přišli podívat, viděli krásný zápas s mnoha šancemi a hezkými akcemi na obou stranách.

Sestava: Felix Frýdl, Matěj Slavík, Pavel Sirůček, Tadeáš Walter, Jakub Vašek, Ondra Vlastník, Matěj Piroh, Maty Buzalka, Ríša Najman,  Niky Oršulík, Lukáš Pavlík, Katka Najmanová, Kuba Dau, Vojta Skřipský

Góly: 2 x Kuba Vašek, Niky Oršulík, Maty Buzalka, Ondra Vlastník

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky