FK Pšovka Mělník : TJ Sokol Cítov 5 : 4

18.05.2019

S TJ Sokol Cítov jsme sehráli zatím nejvyrovnanější zápas v jarní části sezóny. Celkem brzy jsme prohrávali 2 : 0, ale podařilo se nám ještě do poločasu hlavičkou Nikyho Oršulíka a gólem Kuby Vaška vyrovnat. Ve druhém poločase jsme naše vedení navýšili  až na rozdíl dvou gólů. Hráčům Cítova se podařilo ještě snížit, ale těsné vítězství jsme nakonec brali my a udrželi jsme tak jarní neporazitelnost.

Sestava: Katka Najmanová, Felix Frýdl, Matyáš Buzalka, Jakub Vašek, Tadeáš Walter, Niky Oršulík, Ondra Vlastník, Petr Sirůček

Góly: 1. po autu od Ondry Vlastníka se hlavou trefil Niky Oršulík. 2. po rozehrávce přímého kopu od Nikyho Oršulíka si Jakub Vašek zpracoval míč a pohotově střílel; 3. Jakub Vašek z pravé strany vystřeli, brankář vyrazil a z levé strany dobíhající Maty Buzalka bez přípravy trefil; 4. po přetaženém rohu Petra Sirůčka se na zadní tyči z první trefil Tadeáš Walter, první střelu obránce zablokoval, ale opakovaná střela Tadeáše už skončila v síti; 5. po nahrávce od Petra Sirůčka trefil vítězný gól tvrdou střelou Ondra Vlastník.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky