FK Pšovka Mělník : TJ Sokol Obříství 6 : 5

29.09.2018

Proti Obříství jsme odehráli velmi vyrovnaný zápas plný bojovnosti, šancí před oběma brankami a také zvratů ve výsledcích. Brzy po začátku jsme prohrávali, ale výsledek jsme otočili a po poločase jsme vedli 3 : 2.  Po změně stran soupeř dvěma góly strhl vedení na svou stranu. Podařilo se nám vyrovnat, ale po chvíli jsme znovu inkasovali a opět prohrávali. Závěr zápasu, ale patřil nám. Maty Buzalka po samostatné akci vyrovnal a Nikola Harantová gólem v poslední minutě trefila výhru.

sestava: Niky Oršulík, Kuba Dau, Felix Frýdl, Tadeáš Walter, Ondra Vlastník, Maty Buzalka, Kuba Vašek, Václav Šoltés, Ríša Najman, Petr Sirůček, Nikola Harantová.

góly: 2x Maty Buzalka, 2x Ondra Vlastník, Ríša Najman, Nikola Harantová

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky