FK Pšovka Mělník : TJ Sokol Tišice 15 : 1

27.10.2018

Zápas proti dnešnímu soupeři se nám vydařil. Poměrně brzy jsme gólem Ondry Vlastníka vedli a Ondra tak začal svůj gólově bohatý zápas - trefil se dnes celkem 4x. Postupně jsme přidávali další góly a v poločase byl stav 7 : 0. I ve druhé půli jsme pokračovali v proměňování šancí. Desítku v soupeřově bráně a taky svůj hattrick trefil Tadeáš  Walter po pěkné akci Kuby Dau. Po chvilce si oba kluci role vyměnili, Tadeáš střílel a Kuba Dau dorazil do brány náš jedenáctý zásah. V chladném podzimním počasí jsme zahřáli fandící rodiče hezkým fotbalem se spoustou přesných přihrávek a povedených akcí.

Sestava: Niky Oršulík (B), Nikola Harantová, Kateřina Najmanová, Ríša Najman, Ondra Vlastník, Maty Buzalka, Tadeáš Walter, Jakub Vašek, Petr Sirůček, Tomáš Skřipský, Kuba Dau

Góly: 4x Ondra Vlastník, 3x Tadeáš Walter, 2x Tomáš Skřipský, 2x Kuba Dau, Niky Oršulík, Nikola Harantová, Ríša Najman, Kuba Vašek

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky