TJ Řepín : FK Pšovka Mělník   4 : 13

04.11.2017

Góly: 4 x Kuba Vašek, 2x Niky Oršulík, 2x Ondra Vlastník, 2x Maty Buzalka, 2x Petr Sirůček, Tadeáš Walter

Sestava: B: Niky Oršulík, H: Lukáš Pavlík, Ondra Vlastník, Ríša Najman, Maty Buzalka, Kuba Vašek, Tadeáš Walter, Matěj Slavík, Petr Sirůček, Pavel Sirůček, Vojta Skřipský

Poslední zápas podzimní sezóny jsme zvládli a zvítězili v Řepíně 13:4. Počasí bylo dnes ráno již spíše zimní a možná proto byl první poločas z naší strany trochu ospalý. Přesto jsme dokázali soupeře přehrávat a po první půli jsme vedli 6:3. Střelecky se dnes dařilo hlavně Kubovi Vaškovi, který se trefil celkem čtyřikrát a také Nikymu Oršulíkovi, který jako brankář dokázal vstřelit dva góly.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky