TJ Záryby : FK Pšovka Mělník 3 : 1

04.11.2018

Poslední zápas podzimní části sezóny jsme odehráli na hřišti v Zárybech. Sehráli jsme poměrně vyrovnaný zápas. Soupeř se ujal vedení, ale Tadeáš Walter poměrně rychle srovnal po samostatné akci na 1 : 1. A protože se ve zbytku poločasu střelcům na obou stranách moc nedařilo, tak byl výsledek v půli 1 : 1.  Velmi brzy po začátku druhé půle se soupeři opět podařilo jít do vedení hezkým gólem hlavou po rozehrávce autu. Do šancí se dostávali i naši útočníci, ale bohužel se jim v několika nadějných pozicích nepodařilo překonat soupeřova brankáře. Naopak hráčům Záryb se podařilo jednu z šancí využít a tak zápas nakonec skončil 3 : 1.

Sestava: Pavel Sirůček (B), Niky Oršulík, Felix Frýdl, Maty Buzalka, Tomáš Skřipský, Ríša Najman, Katka Najmanová, Petr Sirůček, Kuba Dau, Kuba Vašek, Tadeáš Walter, Ondra Vlastník

Góly: Tadeáš Walter

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky